Zostań Partnerem Konferencji

Wierzymy (i wiemy), że dobra informacja wyprzedzająca o nowych zagrożeniach, może uchronić przedsiębiorców i instytucje przed stratą. Wszyscy mamy wspólny cel. Budowa platformy współpracy i wymiany doświadczeń opierać się będzie na szerokim networkingu obszarów bezpieczeństwa – co będzie działaniem ciągłym i stałym. Forum będzie wydarzeniem cyklicznym. Wspierając i promując wspólne wartości chcemy zabrać głos i aktywnie uczestniczyć w inicjatywach społecznych działających na rzecz bezpieczeństwa.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów i wspierać rozwój Forum, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

     

    Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Forum Bezpieczeństwa z siedzibą w Warszawie przy ul. Pelplińskiej 8 B, którego organizatorami są Stowarzyszenie Przeciwko Nadużyciom Gospodarczym Antifraud, agencja eventowa MD Events sp. z o.o. oraz Fundacja Forum Bezpieczeństwa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji konferencji, a także, że przysługują Państwu prawa: dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności oraz w zasadach przetwarzania danych. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji konferencji, a jeśli udzielicie Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Państwa danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w polityce prywatności oraz w zasadach przetwarzania danych, w tym celu marketingu bezpośredniego własnych produktów.

     

     

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane